O společnosti

AEstate, s.r.o. je na trhu s realitami od roku 2011 a náš tým makléřů tvoří odborníci s dlouholetou praxí v oblasti realitních služeb. Dovednosti a schopnosti našich makléřů vedou ke spokojenosti klientů a jejich důkazem jsou námi dosahované výsledky i reference.

Za dobu naší působnosti v oblasti prodeje nemovitostí, jsme do konce roku 2018 úspěšně zrealizovali 438 obchodních případů a našim klientům jsme nabídli více jak 230 bytů, 92 rodinných domů, 29 rekreačních chat a penziónů a dalších nemovitostí, jako jsou pozemky, nájemní domy a zemědělské objekty. Máme zkušenosti i v oblasti prodeje developerských projektů, např. osmi podlažní zrekonstruovaná budova s 50 bytovými jednotkami v Náchodě.

Motto: NAŠÍM CÍLEM JE VŽDY SPOKOJENÝ KLIENT.

Pro své klienty zajišťujeme komplexní realitní služby, mezi které patří prodej, koupě nebo pronájem starších nemovitostí i nových bytů z developerských projektů a novostaveb. Obstaráváme rovněž doprovodný právní a finanční servis jako například převod do osobního vlastnictví, odhad ceny, zprostředkování hypoték a úvěrů i převod a zápis do katastru nemovitostí. Samozřejmostí je rovněž poradenský, marketingový i právní servis a další podpůrné analytické služby.

Služby poskytujeme jak jednotlivcům, tak developerům.

V naší společnosti se řídíme vysokými profesními standardy a klientům jsme důvěryhodným, spolehlivým a stabilním partnerem.

AESTATE, s.r.o.


Kontaktujte nás

*
*
*
*